NF3220 ORION - KOMBİ TELEFONLA KUMANDA CİHAZI

NF3220 ORION - KOMBİ modeli Kombilerinizin oda termostatına bağlanmak için dizayn edilmiştir. Bununla birlikte tıpkı NF3201 modelinde olduğu gibi bağımsız kontak çıkışı verdiğinden dolayı herhangi bir uygulama için kullanılabilmesi de mümkündür.

Dünyanın dört bir yanından ; elektrik hattına bağlı cihazlarınızı açıp kapatmak istediğinizde, size telefon aracılığı ile bu cihazları kontrol edebilme imkanı sağlar.

KOLAY MONTAJ - Cihaz üzerinde bulunan klemenslere kablolar bağlanarak devreye alınır. Telefon hattı da cihazla birlikte verilen fişli kablo yardımıyla yapılır.

GÜÇLÜ - Cihaz 220V 50Hz çalışma gerilimi ve bir telefon hattı aracılığıyla çalışır. 220V'da 1500W'a kadar yükleri doğrudan anahtarlıyabilir.

KULLANIŞLI - Telefon aracılığı ile bağlı olan cihazları tek tuşla açıp kapatabilirsiniz.- Cihaz yanına gittiğinizde elle kontrole de izin verir.- Kullanıcı şifresini; telefon tuşlarını kullanarak kendisi belirler ve 4 haneli olur. - Sistemin , kaç çalışta yanıt vereceği de kullanıcı tarafından programlanır.- Cihaz her komuttan sonra hangi cihazların açık, hangilerinin kapalı olduklarını rapor ile bildirir.

GÜVENLİ - Herhangi birisi şifrenizi öğrendiğinde, şifrenizi cihazın yanına bile gitmeden değiştirebilirsiniz.- Şifre 4 defa yanlış girildiğinde, cihaz telefonu kapatır ve 30 dakika da telefona yanıt vermez. - 20 saniye boyunca herhangi bir komut veya şifre girilmesse cihaz telefonu kapatır.

Telefonla Kumanda Ana Sayfasına Geri Dönüş