Ana Sayfa > Ürünler > Telefonla Kumanda > NF3243

NF3243 TELEFONLA KUMANDA CİHAZI

NF3243 Dünyanın dört bir yanından ; elektrik hattına bağlı cihazlarınızı açıp kapatmak istediğinizde, size telefon aracılığı ile bu cihazları kontrol edebilme imkanı sağlar.
  • - Siz tatilde iken evdeki ışıkları zaman zaman açıp, kapayabilir, müzik setini açıp, evde bir kişi varmış izlenimini yaratarak hırsızları yanıltabilirsiniz.
  • - İş’ten eve gelmeden yazın klimanızı, kışın kombinizi çalıştırıp, daha uygun bir ortama kavuşabilirsiniz,
  • - Fırındaki yemeğinizin siz gelene kadar sıcak olmasını sağlayabilirsiniz
  • - Güvenlik amacıyla evinize veya işyerinize girmeden önce çevre/bahçe aydınlatmasını açabilirsiniz.
  • - Endüstriyel Isıtma, soğutma, pompalama vb
  • - Hayalgücünüze göre daha birçok uygulama

Sigorta rayına montaj için ve genel amaçlı kullanım için geliştirilmiştir. Bu nedenle endüstriyel ortamda pano içinde kullanılabileceği gibi; ev ortamında mevcut sigorta kutusuna da monte edilebilir. Bu şekilde doğrudan priz hattını kontrol edecektir. Cihaz 4 otomat sigorta genişliğindedir. Aşağıda çıplak ve sigorta kutusuna monte edilmiş şekilleri görülmektedir. Bu montaj şekli sayesinde bir kombinin yanına da monte edebilirsiniz. 69x86x59mm boyutlarındadır.

GÜÇLÜ - Cihaz 220V 50Hz çalışma gerilimi ve bir telefon hattı aracılığıyla çalışır.  NF3243; 3 röle çıkışlıdır. Yani bir Telefonla kumanda ünitesiyle 3 ayrı cihazı kumanda edebilirsiniz. 220V'da 1500W'a kadar yükleri doğrudan anahtarlayabilir. Endüstriyel panolarda kumanda amaçlı 7A anahtarlayabilir. Büyük güçlü veya 3 fazlı yükler için için araya kontaktör kullanılarak istenilen her cihaz çalıştırılabilir.

KULLANIŞLI - Telefon aracılığı ile bağlı olan cihazları tek tuşla açıp kapatabilirsiniz.- Cihaz yanına gittiğinizde elle kontrole de izin verir.- Kullanıcı şifresini; telefon tuşlarını kullanarak kendisi belirler ve 4 haneli olur. - Sistemin , kaç çalışta yanıt vereceği de kullanıcı tarafından programlanır.- Cihaz her komuttan sonra hangi cihazların açık, hangilerinin kapalı olduklarını rapor ile bildirir.

GÜVENLİ - Herhangi birisi şifrenizi öğrendiğinde, şifrenizi cihazın yanına bile gitmeden değiştirebilirsiniz.- Şifre 4 defa yanlış girildiğinde, cihaz telefonu kapatır ve 30 dakika da telefona yanıt vermez. - 20 saniye boyunca herhangi bir komut veya şifre girilmezse cihaz telefonu kapatır.

NF3243 ve Sigorta Kutusuna konulmuş hali.

NF3243 kolaylıkla otomat kutusuna monte edilebilir. Yukarıdaki şekilde bir uygulama örneği görülmektedir. 4 otomat sigorta alabilen otomat kutusunu elektrik malzeme satıcılarından temin edebilirsiniz.

BENZER MODELLER

NF3241 : 1 Çıkışlı Raya Montaj Telefonla Kumanda.

NF3212 : Prizli Telefonla Kumanda

NF3231 : Yandan Kulaklı Telefonla Kumanda.

NF3239 : 9 Çıkışkı Telefonla Kumanda.

NF3200 : Endüstriyel tip telefonla kumanda.

Not: İsteğinize bağlı olarak farklı uygulamalar için özel dizaynlar da yapılabilir.

Telefonla Kumanda Ana Sayfasına Geri Dönüş