NF3301 TELEFONLA KUMANDA CİHAZI

Çok kolay monte edilen bir cihazdır. Sadece fişleri prizlere takarak bütün montajı tamamlanır. Dilerseniz duvara monte de edebilirsiniz. Aynı özelliklerde 3 ayrı cihazı kontrol edebilen model için NF3303 'e bakınız. Endüstriyel modeller ise NF3201 ve NF3203 'dür

nf3301 telefonla kumanda Dünyanın dört bir yanından ; elektrik hattına bağlı cihazlarınızı açıp kapatmak istediğinizde, size telefon aracılığı ile bu cihazları kontrol edebilme imkanı sağlar.
  • - Siz tatilde iken evdeki ışıkları zaman zaman açıp, kapayabilir, müzik setini açıp, evde bir kişi varmış izlenimini yaratarak hırsızları yanıltabilirsiniz.
  • - İş’ten eve gelmeden yazın klimanızı, kışın kombinizi çalıştırıp, daha uygun bir ortama kavuşabilirsiniz,
  • - Fırındaki yemeğinizin siz gelene kadar sıcak olmasını sağlayabilirsiniz
  • - Güvenlik amacıyla evinize veya işyerinize girmeden önce çevre/bahçe aydınlatmasını açabilirsiniz.
  • -Endüstriyel Isıtma, soğutma, pompalama vb
  • - Hayalgücünüze göre daha birçok uygulama

GÜÇLÜ - Cihaz 220V 50Hz çalışma gerilimi ve bir telefon hattı aracılığıyla çalışır.- NF3301; 1 röle çıkışlı, NF3303; 3 röle çıkışlı olmak üzere 2 modeli vardır.- 220V'da 1500W'a kadar yükleri doğrudan anahtarlıyabilir.- Daha büyük güçler için Nefer'e danışınız..

KULLANIŞLI - Telefon aracılığı ile bağlı olan cihazları tek tuşla açıp kapatabilirsiniz.- Cihaz yanına gittiğinizde elle kontrole de izin verir.- Kullanıcı şifresini; telefon tuşlarını kullanarak kendisi belirler ve 4 haneli olur. - Sistemin , kaç çalışta yanıt vereceği de kullanıcı tarafından programlanır.- Cihaz her komuttan sonra hangi cihazların açık, hangilerinin kapalı olduklarını rapor ile bildirir.

GÜVENLİ - Herhangi birisi şifrenizi öğrendiğinde, şifrenizi cihazın yanına bile gitmeden değiştirebilirsiniz.- Şifre 4 defa yanlış girildiğinde, cihaz telefonu kapatır ve 30 dakika da telefona yanıt vermez. - 20 saniye boyunca herhangi bir komut veya şifre girilmez ise cihaz telefonu kapatır.

İLGİLİ SAYFALAR : NF3303 , NF3200 , Ürünler , Test Cihazları