NF3303 TELEFONLA KUMANDA CİHAZI

Çok kolay monte edilen bir cihazdır. Sadece fişleri prizlere takarak bütün montajı tamamlanır. Dilerseniz duvara monte de edebilirsiniz. Aynı özelliklerde tek bir cihazı kontrol edebilen model için NF3301 'e bakınız. Endüstriyel modeller ise NF3201 ve NF3203 'dür.

NF3303

Dünyanın dört bir yanından ; elektrik hattına bağlı cihazlarınızı açıp kapatmak istediğinizde, size telefon aracılığı ile bu cihazları kontrol edebilme imkanı sağlar.
  • - Siz tatilde iken evdeki ışıkları zaman zaman açıp, kapayabilir, müzik setini açıp, evde bir kişi varmış izlenimini yaratarak hırsızları yanıltabilirsiniz.
  • - İş’ten eve gelmeden yazın klimanızı, kışın kombinizi çalıştırıp, daha uygun bir ortama kavuşabilirsiniz,
  • - Fırındaki yemeğinizin siz gelene kadar sıcak olmasını sağlayabilirsiniz
  • - Güvenlik amacıyla evinize veya işyerinize girmeden önce çevre/bahçe aydınlatmasını açabilirsiniz.
  • -Endüstriyel Isıtma, soğutma, pompalama vb
  • - Hayalgücünüze göre daha birçok uygulama

GÜÇLÜ - Cihaz 220V 50Hz çalışma gerilimi ve bir telefon hattı aracılığıyla çalışır.- NF3301; 1 röle çıkışlı, NF3303; 3 röle çıkışlı olmak üzere 2 modeli vardır.- 220V'da 1500W'a kadar yükleri doğrudan anahtarlıyabilir. Daha büyük güçler için Nefer'e danışınız.

KULLANIŞLI - Telefon aracılığı ile bağlı olan cihazları tek tuşla açıp kapatabilirsiniz.- Cihaz yanına gittiğinizde elle kontrole de izin verir.- Kullanıcı şifresini; telefon tuşlarını kullanarak kendisi belirler ve 4 haneli olur. - Sistemin , kaç çalışta yanıt vereceği de kullanıcı tarafından programlanır.- Cihaz her komuttan sonra hangi cihazların açık, hangilerinin kapalı olduklarını rapor ile bildirir.

GÜVENLİ - Herhangi birisi şifrenizi öğrendiğinde, şifrenizi cihazın yanına bile gitmeden değiştirebilirsiniz.- Şifre 4 defa yanlış girildiğinde, cihaz telefonu kapatır ve 30 dakika da telefona yanıt vermez. - 20 saniye boyunca herhangi bir komut veya şifre girilmesse cihaz telefonu kapatır.

İLGİLİ SAYFALAR : NF3200 , NF3301 , Ürünler , Test Cihazları